Equip 1 3 5 7 8 6 4 2 T
1 SLOT-CAR ALOY 14.4681 14.2729 14.2330 14.1567 14.6476 14.0966 14.2085 14.0925 14.0925
49 49.06 49 50 48 49 49 50 393.06
2 SLOT-CAR 14.5655 14.1984 14.2510 13.9556 14.7344 13.9863 14.1954 13.9755 13.9556
48.24 48 49 50 48 50 49 50 392.24
3 SLOT-CAR SRT 14.6104 14.1522 14.2055 14.0945 14.9163 14.1234 14.3173 14.1904 14.0945
48 50 49.17 50 47 49 49 49 391.17
4 PALAU TERRASSA DANONINOS 14.4391 14.3333 14.3682 13.9135 14.6572 14.3370 14.3324 14.0960 13.9135
48 48 49 50.17 47 48 49 48 387.17
5 PIM PAM 14.7752 14.1744 14.4053 14.2734 15.2512 14.7192 14.3462 14.3500 14.1744
46 50.16 49 49 46 48 49 48 385.16
6 SLOT-CAR QUINYOLIS 14.5855 14.4945 14.7571 14.1193 14.7910 14.4390 14.6252 14.2468 14.1193
48 48 46 50 47 46.18 46 49 380.18
7 GATILLO 2 14.6930 14.5654 14.7374 14.3923 15.2054 14.5958 14.7599 14.7324 14.3923
47 48 46 49 46 48 46.33 46 376.33
8 PALAU MALANYANES 14.8003 15.3719 15.2832 14.7679 15.6325 15.1128 15.0799 13.6445 13.6445
47 46 46 47 45 47 46 49.02 373.02
9 DREAM SLOT 34 14.9116 14.7044 14.7115 14.4135 15.2310 14.8175 14.7700 14.7265 14.4135
47 47 46 48 45.25 47 46 46 372.25
10 CUIDADIN 14.8912 14.4620 15.0927 14.9537 15.6407 15.0222 14.5920 14.6074 14.4620
46 48.34 44 46 45 46 48 48 371.34
11 GATILLO 1 14.7700 14.4078 14.7990 14.6943 15.4381 14.7280 14.4741 14.4634 14.4078
43 49 45 46 46 46.16 47 48 370.16
12 NPI 14.9704 14.6351 14.7412 14.7100 15.2861 14.9203 14.7529 14.4545 14.4545
44 47 47 46.28 44 46 47 48 369.28
13 LAST MINUTE 14.8790 15.4863 14.6397 15.4478 15.0424 15.2195 14.3285 15.3225 14.3285
47 41 48 43 47 44 48 43.33 361.33
14 JAPOS 15.3243 14.8214 14.6312 14.7815 15.2822 15.2780 14.8084 14.7246 14.6312
40 45 47.07 47 46 44 44 47 360.07
15 GARCIA’S TEAM SLOT 15.0423 15.2094 14.6923 15.4581 15.5052 15.5022 14.9223 15.7675 14.6923
44 44 47 45 45.02 44 47 44 360.02
16 DREAM SLOT JUBILATS 15.5362 15.2742 14.8710 14.8143 15.3549 14.7350 15.1771 15.0347 14.7350
43.27 45 45 46 44 43 46 46 358.27
17 PALAU VA PARIR 15.4458 15.1089 15.1272 15.3142 16.1693 15.1033 14.9900 15.0904 14.9900
42 44 46 42 42 46 46 45.14 353.14
18 CUCHI SOT 15.6996 15.3303 15.4816 15.9503 15.9816 15.5120 15.3647 15.2995 15.2995
42 45 44 43 43 45 44.21 44 350.21
19 CHICKEN RUN 2 15.5191 15.2164 15.6325 15.6113 16.1735 15.4264 15.3882 15.3840 15.2164
42 43 44 44.24 42 45 44 45 349.24
20 FES TEAM 15.4290 15.8200 16.0657 15.0805 16.6643 15.2963 15.8895 15.2020 15.0805
44 43 41.13 45 40 46 43 46 348.13
21 ARREPLEGATS 15.2340 14.9574 15.3684 15.0523 15.7842 14.9772 14.9924 15.1065 14.9574
40 45 44 44 42 45 43 45.01 348.01
22 POLLETE TEAM 15.4738 15.0685 15.3113 15.0904 16.2262 15.3602 15.2621 15.1698 15.0685
42 44 45 43 42.05 42 45 43 346.05
23 MORENITOS TEAM 16.4980 15.4324 15.8364 15.5624 16.1782 15.9151 16.0767 15.2881 15.2881
40 44 43 43 42 43.33 43 43 341.33
24 SHELL SLOT 15.1622 15.9464 15.9062 15.0908 15.8831 15.8395 15.7075 15.1671 15.0908
46 43 43 46 43 43 44.29 33 341.29
25 CRONO 1 16.0264 15.4899 15.7993 15.8000 16.5021 15.4424 15.4244 15.4711 15.4244
41 44 44 41 41 42.17 44 44 341.17
26 CHICKEN RUN 15.8682 15.7299 15.5250 16.1212 16.5611 15.8320 15.6164 15.6613 15.5250
42 43 44 39 40 43 44.20 44 339.20
27 ANEMFEN 16.4760 15.5247 15.9992 16.6060 17.1303 17.3189 16.4102 15.8342 15.5247
41 43 42 38.35 39 38 41 42 324.35
28 CRONO 2 15.7983 16.8194 16.7623 15.8861 16.4271 17.3845 17.2575 15.5885 15.5885
43 38 36 42 43.08 36 36 44 318.08
29 CRONO 3 18.1375 16.5140 16.7590 16.4274 18.5503 15.8803 16.4685 16.2636 15.8803
32.33 40 38 41 36 40 40 40 307.33
Sentit de la pista: de dreta a esquerra a la recta principal, vista des del podi de pilotatge

Llista d’inscrits

EQUIP PILOTS CLUB
1 CUCHISLOT ALBERTO BOLSA-CARLES MARTÍ EL SOT
2 DREAM SLOT JUBILATS TONI FERNANDEZ-VICENÇ FEBRERO DREAM SLOT
3 DREAM SLOT 34 JORDI PEREZ-ADAM PARERA DREAM SLOT
4 NPI OSCAR SANCHEZ-JOSE Mª MARTINEZ SLOT SAB/SANT FELIU
5  JAPOS  ADOLFO CHICO-JORDI BASTANTE  SANT FELIU
6  SLOT-CAR QUINYOLIS  XAVIER VERNET-GERMAN SAEZ  SLOT-CAR
7  CUIDADIN  MARC CASANOVAS-SERGI SALADRIGUES  DREAM SLOT
8  LAST MINUTE  GUILLEM ASINS-ALBERT MANSO  MASQUEFA SLOT/CORBER
9 SHELL SLOT LUAN FERNANDEZ-ERIC RUIZ PALAU
10 GATILLO 1 RAMÓN ARROM-SEBAS GALERA
11 GARCIAS TEM SLOT JOAN GARCÍA-ALBERT GARCÍA MASQUEFA SLOT
12 ANEMFEN XAVI RAMÓN-RAÚL JIMÉNEZ MASQUEFA SLOT
13 FES TEAM POL CASTELLS-DANI BALDO MASQUEFA SLOT
14 PIM PAM JOAN CASTELLVÍ-PEP FERNÁNDEZ MASQUEFA SLOT/SAN FELIU
15 CRONO 3 RAFA MUÑOZ-ANGEL LUCAS CRONO
16 PALAU VA PARIR JOAN ORPI-OSCAR BELTRAN  PALAU
17  PALAU MALANYANES MANEL ROYO-FRANCESC GARCÍA  PALAU
18 GATILLO 2 JOSEP Mª SEREROLS-JOSEP PINTÓ
19 MORENITOS TEAM DAVID MORENO-XAVI MORENO MASQUEFA SLOT
20 PALAU LA LECHE SACUN RIO-IGNASI BALDOMINOS PALAU
21 PALAU-TERRASSA-DANONINOS BESAY PORTA-FERRAN BORRELL PALAU/SLOT-TERRASSA
22 SLOT-CAR S.R.T. PEDRO HURTADO-MARC NOMEN SLOT-CAR
23 SLOT-CAR ALOY JOSEP CARDONA-SERGI BAGÁN SLOT-CAR
24  SLOT-CAR ROGER CASTELLVI-JOSEP M VAZQUEZ SLOT-CAR
25  ARREPLEGATS FRANCESC ESTEBANEZ-RAMON JOU MASQUEFA SLOT
26  POLLETE TEAM  CARLOS GRANELL-VICTOR GARCIA  SANT FELIU
27
 DREAM SLOT ESTELATS JORDI SIMÓ-JOEL MENDIZABAL DREAM SLOT
28 CHICKEN RUN 1 ÀNGEL ROMANO-XAVI DJORT SLOT N´ROL
29 CRONO 1 JAVI MUÑOZ-MIGUEL A.GARCIA CRONO
30 CRONO 2 MARIUS MAGRO-JULEN VALBUENA CRONO
31  CHICKEN RUN 2  PEDRO MARTINEZ-JAUME TORRES  SLOT N´ROL
(Visited 119 times, 1 visits today)