Inauguració oficial del nou club SLOT-CAR 2.0, amb la primera cursa del campionat Endurance Series Slot 1/32 del 2015.

En total, 85 pilots de 34 equips repartits en 4 mànegues. Sensacional.

 

 

Classificacióm final Endurance Slot-Car 2015

Classificacióm final Endurance Slot-Car 2015

Aquí teniu l’arxiu amb les dades complertes de la cursa

Llista de pilots

VIERNES 10 ABRIL TARDE

1- BUDELLETS Carles Cabeza/Josep Marin (BUDELLETS)

2- GARCIAS TEAM Albert García/Joan García (SLOT-CAR 2.0)

3- SLOT-CAR CORBERA Adolfo Chico/Guillem Asins (SLOT-CAR 2.0/SLOT CORBERA)

4- MALANYANES Manel Royo/Francesc García (SLOT-CAR 2.0/EL SOT)

5- BALD TEAM Enrique/Juanma (CLUB SLOT PALAU)

6- CS PALAU David/Jose (CLUAB SLOT PALAU)

7- SLOTMANIA MOMO Josep Mª Molins/Enric Illa (SLOTMANIA)

8- PALAU Secun Rio/Ignasi Baldominos (PALAU)

9- PALAU-TERRASSA Ferry Borrell/Toni López (PALAU/SLOT TERRASSA)

SÁBADO 11 ABRIL MAÑANA

1- EL SOT FU-STP  Jordi Robles/ Gabi Rodriguez( EL SOT)

2- SLOT CORBERA Eme Rodríguez/Pablo Riesgo (SLOT CORBERA)

3- PIM PAM Pep Fernández/Adolfo Chico (SLOT CORBERA/MASQUEFA SLOT)

4- EL SOT Alberto Bolsa/Manolo Márquez (EL SOT)

5- SLOT-CAR 2.0 ALOY Josep Cardona/Jordi Bastante (SLOT-CAR 2.0)

6- SLOT TERRASSA OLD ROCKERS Quim Albalate / Toni Gómez (SLOT TERRASSA)

7- SLOT TERRASSA TEAM Ray Colacios / Pere Roca (SLOT TERRASSA)

8- VF RACING Toni Carbajo / Santi Mata (SLOT TERRASSA)

9- BSR DARK SIDE PLUS Pablo Fregosi/Gerard Farres/Dani Garcia(BSR)

10-SLOT-CAR PE DIEM 1 Lorenzo López/Alex Cortés (SLOT-CAR 2.0/ INDEPE)

SABADO 11 TARDE

1- SLOT-CAR SLOTTEC Victor Sanchez/Raúl Pérez(SLOT-CAR 2.0)

2- SLOT-CAR SRT Marc Nomen/Carlos Granell (SLOT-CAR 2.0)

3- HOT SLOT Xavier Cortada/Israel Gómez (HOT SLOT)

4- SLOT-CAR MASQUEFA 2 Álvaro Peñalver/David Mata (SLOT-CAR 2.0/MASQUEFA SLOT)

5- SLOT-CAR PE DIEM 2 Raúl Jimenez/Eloy Carrasco (SLOT-CAR 2.0)

6- CHICKEN RUN Pedro Martinez / Ángel Romano (Indepes )

7- SLOT-CAR TERRASSA Raúl Sánchez/Besay Porta (INDEPE/SLOT TERRASSA)

9- FINGERLESSLOT Santi Dominguez/Jordi Vargas (SLOT SAB)

DOMINGO 12 MAÑANA

1- SLOT-CAR QUINYOLIS Xavier Vernet/Germán Sáez (SLOT-CAR 2.0)

2- SLOT-CAR MASQUEFA 1 Víctor García /Víctor Velasco (SLOT-CAR 2.0/MASQUEFA SLOT)

3- SLOT-CAR DINAMICS Joan Sogas/Toni Castañe (SLOT-CAR 2.0)

4- HOTSLOT POWER Jordi Canyelles/Jose M Conde (HOTSLOT)

5- MORENITOS TEAM David Moreno/Xavi Moreno (MASQUEFA SLOT)

6- CRIC CRAC JUNIOR Victor León/Sergi Martinez (SLOT SAB)

7- LAST-MINUTE Ósar Sánchez/Pedro Hurtado (SLOT SAB/SLOT-CAR 2.0)

(Visited 154 times, 1 visits today)